«Ημέρα Γονέων»

Στις   12/12/2019 οι γονείς των μαθητών του 3ου Νηπιαγωγείου Αλεξάνδρειας είχαν την ευκαιρία να περάσουν μια ημέρα μαζί με τα παιδιά τους. Συμμετείχαν στις ελεύθερες δραστηριότητες, έπαιξαν με τα παιδιά τους και φιλοτέχνησαν Χριστουγεννιάτικες κάρτες.

Εργαστήρι κατασκευής Χριστουγεννιάτικης κάρτας από γονείς και  μαθητές του α΄πρωινού τμήματος

Εργαστήρι κατασκευής Χριστουγεννιάτικης κάρτας από γονείς και μαθητές του α΄πρωινού τμήματος

Εργαστήρι κατασκευής Χριστουγεννιάτικης κάρτας από τους γονείς και μαθητές του β΄πρωινού τμήματος.

Εργαστήρι κατασκευής Χριστουγεννιάτικης κάρτας από γονείς και μαθητές του γ΄πρωινού τμήματος.